יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי

יחסי ציבור הם כלי ניהולי ייחודי המסייע בבניית ובשמירת ערוצי תקשורת, הבנה, קבלה ושיתוף פעולה הדדי בין ארגון וקהלי המטרה שלו. יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי מסייעים להנהלת הארגון להתעדכן ולהגיב בכל הנוגע לדעת הקהל ובנוגע לשינויים ועקב זאת לנצלם באפקטיביות להעצמת הארגון.

יחסי ציבור בונים מותגים, מסייעים לצפות מגמות ומשתמשים במחקר ובאסטרטגיות תקשורתיות אתיות ככלי עבודה מרכזי. יחסי הציבור הפכו לשותף אסטרטגי עיקרי בפעילויות השיווק והפרסום של הארגון ומהווים אמצעי שיווק בעל החזר השקעה האפקטיבי ביותר.

באמצעות יחסי הציבור ניתן לנצל את השיפור העדכני ביותר של הארגון ו/או המותג, ובשילוב של יצירתיות ויוזמה ליצור לו בולטות באמצעי התקשורת כמשהו שונה וחדש.

באמצעות אסטרטגיה תקשורתית בסיסית ביחסי ציבור אפשר להשתמש במידע תקשורתי על הארגון בכלי תקשורת שונים, תוך כדי מעבר ממדיום אחד (תקשורת אלקטרונית) לאחר (תקשורת כתובה), וליצור קמפיין מתמשך ומתעצם.

במחקרים רבים נבדק ונמצא כי הציבור סבור שאמצעי התקשורת מסייעים לו כאשר הם ממליצים לו על מותג, מוצר או ארגון. ואכן, כוחם החיובי של יחסי הציבור מקדם הבנה, פועל למען הסכמה ומחפש תועלת הדדית. בכוחם של יחסי הציבור והייעוץ התקשורתי לקדם סדר יום חברתי, עסקי, מדיני ופוליטי, להוביל  מאבקים ציבוריים ומשפטיים, לנהל משברים, והחשוב מכל - לבנות מותגים מצליחים.

בחברתנו אנו מאמינים כי יח"צ גורר יחס. יחס חיובי מאמצעי התקשורת ויחס אוהד מקהלי המטרה של הארגון. יחסי ציבור הנבנים כהלכה לא רק יקדמו מותג מנצח או תדמית זוהרת לארגון  אלא גם יניעו את קהלי המטרה לפעולה.