מיתוג ובניית תדמית

תפיסתנו וייחודנו הוא במתן ערך מוסף משמעותי לפעולת יחסי הציבור הפשוטה. הערך המוסף, אותו הוכחנו מול לקוחות רבים, הוא ביצוע פעולת מיתוג באמצעות חשיפה תקשורתית מבוקרת. זאת כאשר עלותו של תהליך דומה באמצעות פרסום בכסף היא  בין מאות אלפים למיליוני שקלים והוא נתפס כפחות אמין בקרב הציבור.

 

התהליך שפיתחנו מאפשר לאירגונים גדולים וקטנים  לבצע תהליך מיתוג בכלים אסטרטגיים של חשיפה תקשורתית באמצעות איפיון מקיף של הפרופיל התקשורתי של הארגון, חולשותיו ויתרונותיו הנתפסים ובניית קופסת מסרים היוצרת "שטיפת מח" תקשורתית  לעורכים הבכירים ביותר בתקשורת, דרכם לכתבים ובסוף לציבור וממתגת את הארגון כרצוננו.

 

מיתוג באמצעות חשיפה תקשורתית מחליף את פעולת יחסי הציבור הפשוטה ומאפשר לחסוך התקשרות עם משרד יחסי ציבור שמספק חשיפה סביב אירועים, פעילויות והודעות לעיתונות אך אינו פועל למיתוג של הארגון ולבנייה ומיצוב התדמית של המותג לאורך זמן.

ארגון אשר רוצה לבסס את מקומו כמוביל בתחומו נדרש להשתמש באמצעי התקשורת, כדי שאלו יעניקו למותג את ההמלצות להן הוא זקוק. בעידן תקשורתי כשלנו, מותג מנצח או מפסיד בעיתונות.

 

גם אם אייתו את שמכם בתקשורת ללא טעות, חשיפה תקשורתית זו יכולה להיות חסרת ערך. לעומתה, ערכה של כתבה אוהדת אשר מעצימה את המותג וממצבת אותו בראש הקטגוריה שלו לא יסולא בפז.

 

בנייה נכונה ואחראית של התדמית והמותג וקשרים חזקים במערכות התקשורת יובילו את אמצעי התקשורת לאשר את הכרזתו של הארגון כי הוא מוביל בתחומו.

 

הכלל הוא ברור: ללא חשיפה תקשורתית מתוכננת היטב- אין מיתוג ובניית תדמית!

 

מיצוב תדמית הארגון נעשה באמצעות בניית פרופיל תקשורתי אשר מבליט את יתרונות הארגון, תוך יצירת שפה תקשורתית שתלווה אותו בכל מפגש עם קהלי המטרה שלו. מיתוג זה יוצר עבור הארגון בידול ובולטות באמצעי התקשורת מול מתחריו.

 

מיתוג ובניית תדמית הוא שלב בסיסי ועיקרי להצלחת הארגון, והוא אמון על הטמעת הדעות, הרגשות והעמדות בהתייחס לארגון בקרב קהלי המטרה שלו.

 

במסגרת השירותים הניתנים בחברתנו, אנו מנתחים את הפרופיל התקשורתי של המותג ו/או הארגון, מגדירים את קהלי המטרה, בונים את ערכי המותג והנראות ומבליטים את יתרונותיו והערך המוסף שלו.